Görüntülü Reklamlar

Daha fazla ürün ve hizmet satışı, müşteri bağlılığı oluşturma, müşterilerin ilgisini çekme ve marka bilinirliğini artırmayı hedefliyorsanız Görüntülü Reklam Ağında yer almalısınız.

Görüntülü (banner) reklamlar, anahtar kelimelerinizin alakalı olduğu web sitelerinde ve cep telefonu uygulamalarında reklam vermenizi sağlar.  Belirli siteleri, belirli konularla ilgili sayfaları, demografik grupları, web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcıları vb. hedeflemeyi de tercih edebilirsiniz.

Görüntülü reklamcılık sayesinde; hedef kitlenizde farkındalık oluşturur, kampanyanızın erişimini arttırabilir, marka bilinirliliğinizin artması ile satın alma potansiyelini arttırmış olursunuz.

Sempeak Performans Pazarlaması ekibi yönettiği kampanyalar ile marka bilinirliliğinizi arttırmaya ve müşteri bağlılığı yaratmaya odaklanır. Süreç boyunca hesabınızı optimize ederek, geri dönüşlerinizi arttırarak daha fazla ürün ve hizmet satışına odaklanır.

Remarketing - (Yeniden Pazarlama)

Remarketing ile, sitenize gelen kullanıcılar potansiyel müşteriniz haline dönüşür. Bırakılan kod ile, kullanıcının gezdiği Google reklam alanlarında banner reklamlarınızın görünmesini sağlanır.

Bu reklam modeli ile kullanıcılarda marka bilinci oluşur ve ziyaretin satışa dönme oranı artar.

Display Remarketing; Google Görüntülü Reklam ağında, Adwords hesabımızda oluşturduğumuz yeniden pazarlama listelerini kullanarak sitemizi ziyaret etmiş kullanıcılara Google iş ortakları sitelerinde ve mobil uygulamalarda banner reklam göstermemizi sağlar.


Dinamik Remarketing; E-ticaret sitelerinde daha önce web sitesini ziyaret etmiş kullanıcılara, kullanıcının görüntülediği ürünleri dinamik olarak iş ortakları sitelerinde ve mobil uygulamalarda göstermemizi sağlar.

 

Etkileşim Reklamları;

Etkileşim reklamları, fareyle reklamın üzerine gelip birimi genişletme, video oynatma ve içeriğe dokunma olarak verilebilir. Reklam, markanızın mesajını iletmek için kullanabileceğiniz geniş bir tuval niteliğindedir. Bu tuval bir video döngüsü, etkileşimli oyun ya da katalog olabilir.

Standard Lightbox; Işık Kutusu reklamları, marka mesajınızı ileterek müşterilerle bağlantı kurmanızı sağlayan bir dizi etkileşimli zengin medya reklam biçimidir.

Masthead Lightbox; Youtube anasayfasında yapılan Masthead reklamlarının Google Görüntülü reklam ağına uyarlanmış halidir.

Multible Videos Lightbox; Birden çok videolu ışık kutusu reklamları Google video reklam kullanım performansının artmasını sağlar. Bu reklam türü ile kullanıcılar GDN ağında birden fazla video reklamınızı izleyebilirler.

Catalog Lightbox; Katalog Işık Kutusu reklamları ile standart bir görüntülü reklamı büyük bir zemine dönüştürerek, kullanıcılar doğrudan videolarınızı izleyebilir veya kataloglarınıza bakabilir.

Lead Generation Ads; Form Reklamları, özellikle form toplamaya yönelik yapılan bu reklam modelinde kullanıcılar, web sitenize gelmeden display alanda çıkan banner reklamınız sayesinde formunuzu kolayca doldurabilirler. (Bu reklam modelii Türkiye’de ilk olarak Sempeak tarafından uygulanmıştır.)

Dönüşüm Optimizasyonu
Dönüşüm Optimizasyonu; sizinle etkileşime geçen kullanıcıları daha çok eyleme yöneltmeye yönelik yapılan çalışmalardır..