Linkedin Reklamları

Linkedin reklamları ile hedef kitlenizi ünvan, kariyer geçmişi ve lokasyon kriterleri ile hedefleyebilir, diğer mecralar üzerinde bulunmayan bir derinliğe sahip olabilirsiniz.

+ Reklamlarınız Linkedin.com’da Anasayfa, Profil sayfası, Grup sayfaları, Gelen Kutusu, Arama Sonuç Sayfası gibi alanlarda gösterilir.

+ Reklamlarınız hedef kitlenize uygun Linkedin üyelerine gösterilir. Bir ilanın hedefini belirlemek, reklamınızı görüntülemeye uygun üyelerin kapsamını daraltmak anlamına gelir. Hedefleme seçenekleriniz şunları kapsar: İş ünvanı, Sektör, Ülke, Yaş, Cinsiyet, Kıdem.

Linkedin Reklam Modelleri;

Text Ads (Metin Reklamlar) ; Ulaşmak istediğiniz profesyonel kitleyi belirleyebildiğiniz bu reklam türünde bütçenizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Sponsored Content (Sponsorlu Reklamlar); Sponsorlu reklamlar ile şirket sayfanızda var olan içeriği ön plana çıkararak ya da sıfırdan içerik oluşturarak reklam oluşturabiliyorsunuz. Kapsamlı hedefleme seçenekleri ile doğru hedef kitleye ulaşmak; masaüstü, tablet ve mobilde görünür olmak için bu reklam modelinden faydalanabilirsiniz.

Display Ads (Display Reklamla); Linkedin Display Reklamlarda yerleştireceğiniz banner alanların konumlarını ve farklı alternatifli boyutlarını siz belirleyebiliyorsunuz. Banner reklamlar özellikle sitenize trafik çekmek istediğinizde daha da verimli olacaktır.

Sponsored InMail (Sponsorlu Linkedin Mailleri); Sponsorlu InMail reklamverenlere 300 milyonun üzerinde Linkedin kullanıcısına e-mail ile ulaşmak için fırsat veriyor. Yine diğer reklam modellerinde olduğu gibi burada da hedefleme yapabiliyorsunuz.

Follow Company Ads (Şirket Takip Reklamları); Şirketlerin Linkedin takipçi sayısını artırması için en iyi reklam modellerinden biridir, bu reklam modelinde, şirketler hedef kitlelerini teşvik etmek amacıyla şirketle eşleşmiş şekilde profilinizi gösterir ve şirket ile bu şekilde bağlantı kurmanız amaçlanır.

 

İnstagram Reklamları
Instagram reklamları sayesinde, firmanızın yada markanızın ürün ve hizmetlerini, belirlediğiniz bütçe doğrultusunda, yüksek etkileşim oranı ile hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.
Twitter Reklamları
Twitter reklamları ile kampanyalarınızı hızlık ve anlık duyurabilir, uygulayacağınız teknikler ile hedef kitlenize daha hızlı ulaşarak, yüksek performans elde edebilirsiniz.
Facebook Reklamları
Facebook reklamları; dijital pazarlamada markanızın bilinirliliğini, kullanıcılarla olan etkileşimini ve satışlarınızı arttırmak için sosyal medya alanında kullanılan en büyük araçtır.