Dijital Ajanslar - Sempeak Doubleclick Başarısı              

Sempeak, DoubleClick Rich Media Gallery’de Yer Aldı

Sempeak, Lead Generation Ads (Form) reklam modeli uygulaması ile Google DoubleClick Rich Media Gallery’de yer alan ilk ajans oldu.

Sempeak, Ortadoğu Group’un inşaatın projelerinden biri olan Resim İstanbul Konut Projesi için hazırladığı etkileşim kampanyasında yeni bir reklam modelini kullandı. Rich Media Gallery sayfasında yer alan Lead Generation Ads (Form) reklam modeli, bu alanda yayınlanan ilk örnek çalışma oldu.

Lead Generation Ads (Form) nedir?

Google’ın yeni çıkardığı henüz beta aşamasındaki reklam çeşitlerinden biri olan Lead Generation Ads (Form) kullanıcılarla etkileşimi arttırmak için Google’ın sağladığı bir reklam modeli. Form reklamlar sayesinde kullanıcılar, web sitenize gelmeden Display alanlarda çıkan reklamınızın bulunduğu sayfada formunuza kolayca ulaşabiliyorlar. Bu reklam modeli hakkında daha detaylı bilgi için Sempeak Blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Rich Media Gallery, Doubleclick by Google’ın sunduğu reklam çeşitlerinden örnekler bulunduran bir platformdur. Bu sayede tüm dünyada yapılan Google reklam örneklerini takip edebilirsiniz.

  • Kaynak : WWW.DİJİTALAJANSLAR.COM
  • Tarih : 10 ARALIK 2014