Sempeak'ten Bir İlk              

Sempeak'ten Bir İlk

Digital reklam kampanyalarının her geçen gün arttığı ve yeni reklam kampanyaları ile farklılaşan markaların öne çıktığı günümüzde, markalar yeni reklam modellerini kullanabilen ajansları tercih ediyor.

Google partner ajanslarından biri olan Sempeak, yakından takip ettiği Google reklam modellerini ve yenilikleri çalıştığı markalara uygulayarak, markaların reklam kampanyalarının farklılaşmasını sağlıyor.

Sempeak, bir konut projesi için hazırladığı etkileşim kampanyasında henüz beta aşamasında olan Lead Generation Ads (GDN tabanlı form reklamları) formatını uygulayarak bir ilke imza attı. Yaptığı reklam kampanyası ile Rich Media Gallery sayfasında yer alan Lead Generation Ads (Form) reklam modeli, bu alanda yayınlanan ilk örnek çalışma oldu.

Rich Media Gallery, Google'ın sahibi olduğu Doubleclick platformunun sunduğu reklam çeşitlerinden örnekler bulunduran ve tüm dünyada kurgulanan reklam örneklerinin takip edildiği bir platform.

Lead Generation Ads (Form Reklamları) nedir?

Google’ın yeni çıkardığı henüz beta aşamasındaki reklam çeşitlerinden biri olan Lead Generation Ads (Form Reklamları) formatıkullanıcılarla etkileşimi arttırmak için Google’ın sağladığı bir reklam modeli. Form reklamlar sayesinde kullanıcılar, web sitenize gelmeden display alanlarda çıkan reklamınızın bulunduğu sayfada formunuza kolayca ulaşabiliyorlar. Bu reklam modeli hakkında daha detaylı bilgi için Sempeak Blog’u ziyaret edebilirsiniz.

  • Kaynak : WWW.MİLLİYETEMLAK.COM
  • Tarih : 13 ŞUBAT 2015