Sosyal Medya Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook reklamları; dijital pazarlamada markanızın bilinirliliğini, kullanıcılarla olan etkileşimini ve satışlarınızı arttırmak için sosyal medya alanında kullanılan en büyük araçtır.

Facebook reklamları sayfa tanıtımınızı, herhangi bir etkinliğinizi, ürün ya da hizmetlerinizi ve mobil uygulamalarınızı hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Bütçenizi istediğiniz miktarda belirleyebildiğiniz gibi belirli zaman aralıklarında harcanmasını da sağlayabilirsiniz.

Facebook reklamları hedef kitlenize sitede ve mobil olarak gösterilir. Böylece hedef kitlenize nerede olurlarsa olsunlar erişebilirsiniz.

 

Twitter Reklamları

Twitter reklamları ile kampanyalarınızı hızlık ve anlık duyurabilir, uygulayacağınız teknikler ile hedef kitlenize daha hızlı ulaşarak, yüksek performans elde edebilirsiniz. 

 

Instagram Reklamları

Instagram reklamları sayesinde, firmanızın yada markanızın ürün ve hizmetlerini, belirlediğiniz bütçe doğrultusunda, yüksek etkileşim oranı ile hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Instagram reklamları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilir, marka bilinirliğinizi artırabilir,  müşterilerinizle iletişim kurarak, satış dönüşlerinizi önemli ölçüde artırabilirsiniz.

 

Linkedin Reklamları

Özellikle beyaz yakalı kullanıcıların hedeflendiği sektörlerde fark yaratan Linkedin ile demografik ve sektörel bazlı seçkin bir kitleye ulaşmanızı sağlar.

B2B ticaret yapan işletmeler için en iyi sonucun alınacağı platform da diyebiliriz.