Sempeak Logo
Yükleniyor...
Close
...
Yeni Adwords Deneyiminde Promosyon Uzantısı
Yeni Adwords Deneyiminde Promosyon Uzantısı
İçindekiler

Yeni Adwords arayüzünün şüphesiz şimdilik en çok işimize yarayan özelliklerinden birisi de promosyon uzantıları oldu. Promosyon uzantısı sayesinde yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günler için alışveriş yapacak kullanıcılar web sitenize gelmeden önce mutlak bir indirim onlara cazip gelecektir. Reklamlarımızda ne kadar fırsat sunarsak müşteri kazanımımız o kadar artacaktır. Bunun en güzel örneği ise promosyon uzantısı sayesinde kullanıcılara reklamlarda en yeni teklifi sunmaya yardımcı oluyor.

promosyon-uzantisi

İnternet kullanıcılarının %70’e yakını web sitelerinden alışveriş yapmadan önce bir fırsat araştırması yapıyor. Bu araştırma esnasında kullanıcılara doğrudan reklamımızda bir indirim çeki, kodu vermemizi promosyon uzantısı sağlıyor. Bu sayede promosyonlarımız için ayrıca yeni reklamlar oluşturmamıza gerek kalmadan bütün reklamlarımızda kullanabiliyoruz.

Promosyon uzantısına bir örnek olarak, Bir mobilya işletmeniz var ve sevgililer gününe özel %25 indirim kampanyası başlattınız. Bunun için promosyon kodunu yeni adwords arayüzündeki promosyon uzantısı ile kullanıcılara sunabilirsiniz.

Paylaş