Sempeak Logo
Yükleniyor...
Close

Etkinlik

Djitalde KVKK

Dijitalde KVKK süreçlerindeki adımlar, gereklilikler ve yaptırımları konuşacağımız etkinliğimize sizleri de bekliyoruz.

Dönemsel Kampanyaların E-ticarete Katkısı

Markaların profosyonel yöneticileri ile birlikte dönemsel kampanyaların e-ticarete katkısı üzerine yapacağımız etkinliğe sizleri de bekliyoruz.

Dijital Pazarlama'da SEO

Markaların profosyonel SEO yöneticileri ile birlikte yapacağımız dijital pazarlama'da SEO etkinliğimize sizleri de bekliyoruz.

Lead Odaklı Dijital Pazarlama

Markaların profosyonel yöneticileri ile birlikte yapacağım Lead Odaklı Dijital Pazarlama etkinliğimize sizleri de bekliyoruz.

Dijital Pazarda Girişimcilik

Markaların profosyonel yöneticileri ile birlikte dijital pazarda girişimcilik üzerine yapacağımız etkinliğe sizleri de bekliyoruz.

Türkiye'de Oyun Pazarı

Markaların profesyonel yöneticileri ile birlikte Türkiye'de oyun pazarı trendleri üzerine yapacağımız etkinliğimize sizleri de bekliyoruz.

Markaların Dijital Yolculuğu

Markaların profosyonel yöneticileri ile birlikte dijital pazarlama trendleri üzerine yapacağımız etkinliğe sizleri de bekliyoruz.

E-ticaretin Yolculuğu: Exclusive Ticarete Dönüşüm

E-ticaret alanında profesyonel markaların dijital pazarlama yöneticilerinin exclusive dönüşümü anlatacağı etkinliğimize herkesi bekliyoruz!

RedBull Basement Festival

Sempeak olarak girişimcilere destek olmak ve ekosistemdeki verimi artırmak amacıyla Red Bull Basement festivalinde yerimizi aldık!