Sempeak Logo
Yükleniyor...
Close
Hakkımızda
Hakkımızda
Biz

Dijital performans ajansı Sempeak olarak bugün, hedef kitlenizi doğru anlarda sizinle buluşturuyor ve marka serüveninizi anlatmanıza yardımcı oluyoruz. Dijital dünyanın en büyük güçlerden Google’ın Türkiye’deki partner ajansı olma özelliğine sahibiz. Global ya da yerel... Hızla büyümek isteyen tüm markaların en sıkı partneri olarak başarı hikayelerine tanıklık ediyoruz. 


Bugün onlarca müşterimiz ile kocaman bir aileyiz... Sempeak olarak tüm müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların dijital mecralarda yüksek performans göstermeleri ve başarıya ulaşmalarıyla gurur duyuyoruz. Her geçen gün ailemize yeni üyeler katıyor ve ailemizi büyütmeye devam ediyoruz. Sizler de dilerseniz bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

About Us About Us About Us
Neden Farklıyız?
2011'den bu yana hızla devam eden sektördeki yolculuğumuzda dijital dünyadaki hızlı dönüşüm ve etkileşimi yakından takip ediyoruz.
Ekibimizle Yenilikçi ve Dinamik Çözümler Sunuyoruz

Dijital dünyadaki rekabetin yoğunluğunu ve sert koşullarını çok iyi biliyoruz. Hızla değişen teknolojinin ve dönüşümün içinde dijital varlığınızı daha üst sıralara taşımak konusunda yapılması gerekenleri önceden analiz edip, çözüm ve öneriler sunuyoruz. Tüm çalışmalarımızda 3 ana prensiple hareket ediyoruz;

  • Yenilikleri takip etmek ve ilk uygulayan olmak
  • Hesap yönetiminde güven ve şeffaflık
  • Hedefte birliktelik 
Ekibimizle Yenilikçi ve Dinamik Çözümler Sunuyoruz
Hedefte Birliktelik
Hedefte Birliktelik

Sizin için ulaşılmayı bekleyen tüm hedefleri kendi hedeflerimiz olarak görüyoruz. Ulaştığınız başarılarla seviniyor, uğradığınız yol kazalarına da birlikte çözümler bulmayı prensip olarak görüyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki, hedefte birliktelik, ortak akıl ile aynı doğrultuya ve hedefe bakanlar çok daha hızlı büyür.


Farkımızın, farklılıklarımızın neler olduğuna dair sözcükler sıralamayı sevmiyoruz. Farkımızın ne olduğunu gerçekleştirdiğimiz projeleri inceleyerek sizlerin fark etmesini istiyoruz. Kısacası farkımızı sizden duymak istiyoruz. Çünkü; sizinle birlikte oluşturacağımız iş birlikteliğinde elde edeceğimiz tüm başarıları, Sempeak ailesinin bir başarısı olarak görüyor, dijital performans ajansları içindeki en büyük farkımızın bu olduğunu yaşayarak göreceğinize inanıyoruz. 

Bizimle tanışmak ister misiniz?

Dünyanın neresinde olursanız olun markanız için en iyi dijital performansı elde etmeyi hedefliyorsanız; uzman ekibimizle mutlaka tanışmalısınız! 

İletişim
Bizimle tanışmak ister misiniz?