Sempeak Logo
Yükleniyor...
Close
...
Eğitim ve Etkinlikler
Eğitim ve Etkinlikler
Eğitim ve Etkinlikler

Eğitim ve Etkinlikler

Düzenli etkinliklerimiz ve eğitim oturumlarımız, işletmenizin İnternet'te büyümesine yardımcı olacak ipuçları ve somut eylemler sunar.SEO, PPC ve CRO konusundaki kapsamlı deneyimlerimiz, yalnızca mevcut en iyi uygulamaları tavsiye etmek için değil, aynı zamanda başarılı uzun vadeli stratejilerin temel alınabileceği tahminler yapmak için de donanımlı bilgiler içerir.

Aşağıdaki takvimi kullanarak etkinliklerimizi takip edebilir, kendiniz veya ekibiniz için bir eğitim kursu istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Takvim

Sempeak Akademi

Dijital pazarlamaya ilgi duyan bireyler ve işletmeler için dijital pazarlama eğitimi...

Dijital pazarlamaya daha fazla yatırım yapmak ve SEO, PPC, CRO ve daha fazla alanlarında kendinizi veya ekibinizi geliştirmek istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Düzenli olarak planlanmış etkinliklerimizin yanı sıra, her boyuttaki işletmeler için de özel eğitim veriyoruz.

Eğitim ihtiyaçlarınızı bizimle görüşmek isterseniz iletişime geçin.

Eğitim ve Etkinlikler Eğitim ve Etkinlikler Eğitim ve Etkinlikler

SEO Eğitimi

Arama Motoru Optimizasyonu eğitimlerimiz temel SEO teknik bilgileri ile başlayarak uzman seviyesine kadar detaylı tüm konuları içermektedir. Katılımcılar e-ticaret ve platform sitelerde site içi ve site dışı etkenler; sıralama kriterleri; algoritma güncellemeleri gibi konularda detaylı bilgi sahibi olurlar. Eğitim süreçlerinde teknik bilgi alışverişinin yanı sıra SEO toollarının kullanıldığı ve site incelemelerinin yapıldığı interaktif öğrenim metotlarını içeren dersler de yer almaktadır.

Kelime analizi nasıl yapılır; site içi linkleme nedir; tanıtım çalışmalarında nasıl bir strateji izlenmelidir; SEO uyumlu içerik nasıl olmalıdır; site hızının SEO çalışmalarına etkisi nedir ve nasıl iyileştirilir gibi farklı sorulara cevap alabileceğiniz eğitimlerimizi eğitim takviminden takip ederek siz de katılım sağlayabilirsiniz.

Performans Pazarlaması Eğitimi

PPC Eğitimlerimiz internet reklamcılığının hemen hemen tamamını kapsamaktadır. Eğitimlerimiz, genel olarak Google Ads, Facebook ve Instagram reklamları, Programatik reklamlar ve Yandex reklamlarıdır. Google Ads reklamlarını, temel düzey, orta ve ileri düzey olarak 3 başlıkta değerlendiriyoruz. İlk seviyede Google Ads’e giriş eğitimleri yer alıyor. Orta seviyede kampanya açma ve metriklerin üzerinde duruyoruz. İleri seviyede ise kampanyaların optimizasyonları ve performans metrikleri ile raporlama konusunda eğitimler veriyoruz.

Eğitimleri doğrudan Google’da eğitim veren uzmanlarımız ile planlamaktayız. Sektörde +10 yıllık deneyimli uzmanlarımız bu alanda oldukça yetenekli ve eğitimlerde katılımcılar ile birebir ilgilenilmektedir. Sektörel eğitimler de düzenliyoruz. Örneğin Sağlık, Mobilya, Finans vb. gibi sektörler özelinde, Sektör ve dijital reklam metrikleri üzerinde direk eğitimler düzenlemekteyiz.

Analytics Eğitimi

Google Analytics veri analizlerinin bir kısmını gerçekleştirdiğimiz tüm kanallardan gelen trafiğin toplandığı bir platformudur. Temel olarak kurulumu yapılırken tüm adımların doğru atılması gerekiyor. Aksi takdirde veri akışının bozuk olarak gelmesi tüm kitlelerin yanlış oluşmasına ve pazarlama maliyetlerinin artmasına neden olabilir.
Google Analytics kurulumu, kurulurken dikkat edilmesi gereken püf noktaları sizlerle paylaşacağız.
Google Analytics içinde Gelişmiş E ticaret dönüşüm analizleri, alışveriş davranış analizleri, lead generation dönüşüm oranı analizleri, cohort analizi, cihaz kategori analizi ve yaş, cinsiyet, browser vb onlarca analiz metodunun bir kısmına genel bir bakış gerçekleştireğiz.
Google Analytics ile yapılan basic ve derin analizlerin çıktılarını değerlendirip, pazarlamaya yaptığı pozitif etkiliri görebileceksiniz. Google Analytics ile neleri takip edebiliyoruz, neleri takip etmeliyiz, iyileştirilmesi gereken noktalar var mı? Varsa nasıl iyileştirebilir gibi temel düzeyde bilgileri sizlere sunacağız.
Metrik ve dimensionların anlamı, hedef kitle ve segment oluşturma, goal ve funnel (huni) kurma ve analiz etme, multi-funnel channel analizleri, attribiton model hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.
Audince, Acquistion, Behavior ve Conversion raporlarına genel bakış yapılacaktır. Burada ki raporlar ve sağladığı verilerin anlamlarını genel bir bakış açısıyla anlatacağız.

Programatik Eğitimi

Programatik satın alma eğitimlerimiz, mevcutta panel üzerinden kullanıcıların RTB Display satın almalarının mantığını ve hangi mecralara ulaşabildiğimizi genel hatları ile anlattığımız eğitim modelimizdir. Bu alanda bir çok modeli kullanmaktayız. En etkili network’ler, creative’ler ve DMP dataların çalışma mantığını paylaşıyoruz. DSP’lerin özellikleri ve faydalarına da bu eğitimlerimizde ulaşabilirsiniz. Ayrıca DSP, SSP, DMP gibi aklınızı karıştırabilecek platform açıklamalarını detaylı olarak bu eğitimlerimizde anlatıyoruz.

Programatik ile native reklamlar, mecra satın almaları gibi bir çok konuya bu eğitimlerimizden ulaşabilirsiniz. Programatik reklamcılıkta bir çok başarı hikayesinde yer almış uzman ekibimiz bu eğitimlerimizi düzenlemektedir. Eğitime katılanlar ile ekibimiz birebir ilgilenmektedir ve doğrudan anlatım içerisinde soru cevap olarak ilerlenebilmektedir.

Etkinlik Takvimi
Geçmiş
Eğitim
Etkinlik
Eğitim
Google Analytics Eğitimi

Başlangıç,Temel,İleri Seviye A'dan Z'ye uygun fiyat ile Google Analytics Eğitimi '' Neler Öğreneceksiniz? Eğitimden Kazanımlarınızla, ''Rekabetin Önüne Geçin.''

SEO Eğitimi

Başlangıç,Temel ve İleri Seviye; A'dan Z'ye uygun fiyat ile 'SEO' Eğitimi Neler Öğreneceksiniz? Eğitime Kimler Katılabilir? Eğitimden Kazanımlarınızla, 'Rekabetin Önüne Geçin.'

Performans Pazarlaması Eğitimi

Başlangıç,Temel ve İleri Seviye; A'dan Z'ye uygun fiyat ile 'Performans Pazarlaması' Eğitimi Neler Öğreneceksiniz? Eğitimden Kazanımlarınızla, ''Rekabetin Önüne Geçin.''

Etkinlik
Djitalde KVKK

Dijitalde KVKK süreçlerindeki adımlar, gereklilikler ve yaptırımları konuşacağımız etkinliğimize sizleri de bekliyoruz.

Dönemsel Kampanyaların E-ticarete Katkısı

Markaların profosyonel yöneticileri ile birlikte dönemsel kampanyaların e-ticarete katkısı üzerine yapacağımız etkinliğe sizleri de bekliyoruz.

Dijital Pazarlama'da SEO

Markaların profosyonel SEO yöneticileri ile birlikte yapacağımız dijital pazarlama'da SEO etkinliğimize sizleri de bekliyoruz.

Bize Ulaşın
Buradan bize ulaşabilirsiniz.
✓ Geçerli