Medya Planlama ve Satın Alma

  • Anasayfa
  • Medya Planlama ve Satın Alma

Dijital Medya Planlama ve Satın Alma

Nedir?

Marka ihtiyaçları ve sektör değerlendirmeleri yapılarak, marka bilinirliğini arttıracak, performans kampanyalarına destek olacak, premium mecralarda görünürlük sağlayarak algı yaratacak, görsel, vidyo ve içerik kampanyaları derlenip, marka için en uygun medya planı hazırlanır. Karar verilen planlamanın satın almaları, en uygun maliyetlerle tarafımızdan yapılır. Kampanya takibi ve raporlamaları, performans sonuçları ile karşılaştırmaları ve değerlendirmeleri gerçekleştirilir.

Neden Önemli ?

Marka bilinirliği yaratmak, web sitesi içine kaliteli ve hedef kitleye uygun yeni trafik sokmak her markanın performans hedefine katkı sağlar. Bunu yapabilmenin en önemli yolu algı çalışmasıdır. Premium networklerde yapılan yayınlar bu algının oluşmasına yardımcı olur.

Neler Yapıyoruz?

  • Display Reklamlar

Kampanyalarınız için, premium mecralardaki en uygun alanları, uygun maliyetlerle sizin adınıza, rezerve eder, satın alırız.

  • Video Reklamlar

Sektör yürüteçlerinden biri haline gelmiş video reklamlar için en uygun platformları sizin için seçeriz, yayınları gerçekleştiririz.

  • Native Content / Advertorial Reklamlar

Markanızla ilgili ilgi çekici detaylar, bilgiler paylaşabileceğiniz, sektörünüze uygun sosyal konularla pekiştirilmiş içeriklerle hazırlanmış metin reklamlarının satın almalarını yaparız.

  • Programatik Yayınlar

Davranışsal segmentasyonlarla, kullanıcılarınıza hedefli ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlarız.