Sempeak Logo
Yükleniyor...
Close
...
Kurumlar için 5 farklı Online Toplantı Aracı
Kurumlar için 5 farklı Online Toplantı Aracı
İçindekiler

Metropollerde yaşayan insanların en büyük problemi bir yerden bir yereye yetişme telaşının olması. Özellikle çalışanlar toplantılar arasında koştururken oldukça çok zaman kaybediyorlar. Hem şehir içi hem de şehir dışı toplantılarınızı daha da verimli hale getirmek için teknolojiden yararlanabilirsiniz. Sizlere online toplantılar yapabileceğiniz 5 faydalı araçtan bahsedeceğiz.

1.Skype

skype

Dünya’nın en ünlü görüntülü konuşma sitesi Skype, ülkemizde de en çok bilinen uygulama. 10 kişiye kadar anlık mesajlaşma, video mesajlaşma, grup ekran paylaşımı gibi özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Skype aynı zamanda ücretsiz ve kaliteli bir alt yapıya sahip.

 

2. Google Hangouts

google-hangouts

 

Her an karşılaştığımız Google’ın ücretsiz videolu görüşme platformu ise Hangouts. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı hem mobil cihazlarınızda hem de masaüstünde kullanabilirsiniz. Görüntülü konuşmada tek seferde en fazla 10 kişiye izin veren uygulamada videolu görüşme, ileti gönderme ve alma, fotoğraf paylaşımı yapılmakta.

 

3. GotoMeeting

gotomeeting

Yüksek katılımcı adedi ile sorunsuz iletişim sağlayabileceğiniz iyi bir uygulama. HDFaces özelliğiyle 6 farklı video akışını aynı anda ekranda görebilme imkanı sağlayan GotoMetting’de yapılan toplantıların ses kayıtlarını da kullanabilirsiniz. Hem masaüstü hem de mobil kullanılabilen uygulama 25 katılımcıya kadar aylık 49 dolar ve 100 katılımcıya kadar ise aylık 69 dolar.

 

4. Sync.in

sync-in

Bu uygulama diğerlerinden farklı olarak, birden fazla kişinin aynı belge üzerinde aynı anda düzeltme yapabilmesini sağlıyor. Yaptığınız sohbetlerin geçmişine de bakmanızı sağlayan uygulamanın normal sürümü ücretsiz, pro ücreti ise aylık 2 dolar.

 

5. Fuzebox

fuzebox

Sunum ve toplantılarınızı online taşıyan bir diğer uygulama ise FuzeBox. En önemli özelliği ise 12 HD video konferansını ve 125 katılımcıyı destekleyen bir alt yapıya sahip. Bu nedenle büyük seminer, toplantı ve eğitimleriniz için tercih edebileceğiniz bir uygulama. 60 gün boyunca ücretsiz olan uygulamanın pro ücreti ise ayda 8 dolar.

Paylaş