Sempeak Logo
Yükleniyor...
Close
...
Sempeak, DoubleClick Rich Media Gallery’de!
Sempeak, DoubleClick Rich Media Gallery’de!
İçindekiler

Sempeak olarak, Lead Generation Ads (Form) reklam modeli uygulaması ile Google DoubleClick Rich Media Gallery'de yer alan ilk ajans olduk.

 

Ortadoğu Group’un inşaatın projelerinden biri olan Resim İstanbul Konut Projesi için hazırladığımız etkileşim kampanyasında yeni bir reklam modeli kullandık. Rich Media Gallery sayfasında yer alan Lead Generation Ads (Form) reklam modeli, bu alanda yayınlanan ilk örnek çalışma oldu.

Lead Generation Ads (Form) nedir?

Google’ın yeni çıkardığı henüz beta aşamasındaki reklam çeşitlerinden biri olan Lead Generation Ads (Form) kullanıcılarla etkileşimi arttırmak için Google’ın sağladığı bir reklam modeli. Form reklamlar sayesinde kullanıcılar, web sitenize gelmeden Display alanlarda çıkan reklamınızın bulunduğu sayfada formunuza kolayca ulaşabiliyorlar. Bu reklam modeli hakkında daha detaylı bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.  

Ekran Resmi 2014-12-22 15.21.51

Rich Media Gallery, Doubleclick by Google’ın sunduğu reklam çeşitlerinden örnekler bulunduran bir platformdur. Bu platformdan, tüm dünyada yapılan Google reklam örneklerini takip edebilirsiniz. 

Paylaş